Vasario 16-ąją  minime svarbų savo tautos įvykį - Lietuvos valstybės atkūrimą. Šią šventę mes, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos 2c klasės mokiniai, paraginti mokytojos A. Sidaravičienės, nutarėme švęsti kartu su visa miesto bendruomene. Dar mokytoja pridūrė, kad per pilietiškumo ugdymo pamokas gautas žinias pats laikas patikrinti gyvenimu ir įsileisti į savo širdis šventę ir ją švęsti džiugiai. Užuot laisvą dieną sėdėję šiltuose namuose, mes   vasario 16d., 12.00 val., dalyvavome Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje miesto aikštėje taip parodydami  pagarbą ir meilę Lietuvai.

Šventėje sutikome Elektrėnų mokinių savivaldos informavimo centro savanorių, kurie sveikino susirinkusius įteikdami  gražias korteles, kuriose rašoma: „Vasario 16-tą uždegta Laisvės ugnelė bei liepsnojanti meilė Lietuvai visada jungs praeities, dabarties ir ateities kartas!” Iškėlę Lietuvos valstybės vėliavą elektrėniškai rinkosi kultūros centre, kur vyko šventinis koncertas „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą”. Koncertavo Elektrėnų kultūros centro meno saviveiklos ir Elektrėnų meno mokyklos kolektyvai. Žiūrovai įvairių kartų žmonės, kuriuos jungia pagarba savo Tėvynei Lietuvai.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos

jaunoji žurnalistė Gabija Vandelskaitė (2c),