Vasario 25 dieną gimnazijoje vyko tradicinis konkursas „Kalbų kengūra“. Konkurse dalyvavo 30 mokinių. Konkurse aktyviausiai dalyvavo rusų kalbos mokytojos metodininkės  V.Valašinienės mokiniai (jų buvo net 25!) Sveikiname aktyvius mokinius ir jų mokytoją!

Mokiniams, dalyvavusiems šiame konkurse, ir jų mokytojams skirtos padėkos. Nugalėtojams – diplomai. Sveikiname 1d klasės mokinį Denis Bunin, rusų kalbos konkurse apdovanotą Oranžinės kengūros diplomu, ir 1e klasės mokinę Viltę Liutkevičiūtę, lietuvių kalbos konkurse apdovanotą Auksinės kengūros diplomu.

Dėkojame rusų kalbos vyr.mokytojai T.Einorienei, rusų kalbos mokytojai metodininkei V.Valašinienei, lietuvių kalbos mokytojai metodininkei E.Kasperavičienei už mokinių ugdymą.

Danutė Liutkevičienė,

Direktoriaus pavaduotoja  ugdymui