…Apsisuko metų ratas ir vėl visu greičiu pas mus atskuba pačios gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos, kuomet viskas pakvimpa meduoliais ir eglių sakais, viskas prisipildo šilumos, jaukumo, meilės ir artumo...

Baigiantis lapkričiui ir prasidėjus gruodžiui, po truputį skaičiuodami dienas iki švenčių pradėsime puošti gimnaziją, gražinti jos aplinką. Šių metų gimnazijos puošimo tema – Kalėdiniai Nykštukai! Galbūt išdykėliai? Galbūt rimti? O gal kaltinate Nykštukus dėl pradingusių kojinių? O gal jie tiesiog krečia pokštus?

Ar jau  pradėjote gaminti savo Nykštuką?

SKELBIAMAS GRAŽIAUSIO NYKŠTUKO KONKURSAS!

Konkurso sąlygos:

1. Iki lapkričio 27 dienos nufotografuokite savo Nykštuką ir nuotrauką siųskite mokytojai M. Kuzmenkovienei į TAMO. Nuo lapkričio 30 dienos iki gruodžio1 dienos Facebook vyks balsavimas, bus renkami gražiausi Nykštukai.
  2. Iki gruodžio 3 dienos atneškite visi savo pagamintus Nykštukus į gimnaziją ir mes surasime jiems vietą.
  3. Gruodžio 3 dieną komisija skelbs gražiausių Nykštukų nugalėtojus. Primename, nugalėtojų laukia prizai! Rezultatais pasidžiaugti ir pasigėrėti visi galėsime gimnazijos svetainėje.