Ar pažįstate piktąjį Grinčą, kuris nenorėjo, kad ateitų didžiausia metų šventė Kalėdos?

Štai kas nutiko mūsų gimnazijoje: jis Kalėdas uždarė į didelę skrynią ir užrakino ją daugybe stebuklingų spynų. Tačiau mūsų gimnazistai nusprendė išgelbėti šventę! Jie suprato, kad užburtas spynas galima atrakinti tik darant gražius darbus, dainuojant, šokant, vaidinant... Prie jų prisijungė beveik visi gimnazijos mokiniai. Kiek gražių pasirodymų buvo scenoje: daug dainų  padainuota, šokių sušokta - vienas už kitą gražesnis! O išvydęs  stebuklingą  lazerių šokį, Grinčas pasidavė:  jis suprato, kad nieko nėra gražesnio už kalėdinį džiaugsmą ir  būvimą kartu!

Stebuklinga skrynia atsidarė ir Kalėdos atėjo į „Versmės“ gimnaziją!

Aurelija Griščenkienė