Štai ir prabėgo gražiausios metų šventės. Visą gruodį gimnazijoje virė didžiulis darbas puošiant mokyklą - ir lauke, ir viduje: mokiniai karpė ir klijavo dekoracijas ant langų koridoriuose, valgykloje, mokyklos fojė, ruošė apšvietimą, įgarsinimą, kūrė ir gamino rankdarbius Kalėdinei mugei. Rūpinomės ne tik savo mokykla, bet dalyvavome ir savivaldybės paskelbtame konkurse „Papuoškime Elektrėnų aikštę Kalėdų eglutėmis“. Mokiniai labai geranoriškai padėjo ruošti mūsų mokyklos kompoziciją: karpė ir dažė tinklą, gamino burbulus iš putoplasto, dažė medines detales, padėjo jas surinkti.

Ir nors už poros dienų, pasibaigus šventėms, visas puošmenas teks nurinkti ir sudėti į dėžes, tačiau mes, mokytojai, norime padėkoti už supratimą ir pagalbą ruošiantis kalėdiniams renginiams Id, Ic, IIa ir IIc klasių mokiniams, IV klasės statybos ir medžio apdirbimo grupės vyrams, III klasės mokiniams Gyčiui Galakvoščiui, Matui Žilioniui, Nojui Uksui, Dovidui Petkevičiui. O ypač dėkingi esame Ic klasės mokiniui Aurimui Pališauskui, kuris padėjo ne tik pamokų metu, bet ateidvo padirbėti ir vakarais, o taip pat nepabūgo bjauraus oro ir pagelbėjo statant mūsų kalėdinę kompoziciją miesto aikštėje. Štai kelios akimirkos iš mūsų „kalėdinės virtuvės“.

Mokytojai M.Kuzmenkovienė, V.Vaišvilienė, H.Vaišvila