Skelbimas

KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Š. m. gegužės 22 d. 17.30 val.  Elektrėnų „Ąžuolyno“ ir Kietaviškių progimnazijų 8 klasių mokinius ir jų Tėvelius kviečiame dalyvauti Atvirų durų dienos renginyje Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje.

Dienotvarkė:

1. Gimnazijos pristatymas (direktoriaus pavaduotoja ugdymui, vykdanti direktoriaus funkcijas Danutė Liutkevičienė).
  2. Dėl ugdymo(si) sąlygų 1 klasėje, dokumentų pateikimo, klasių formavimo, pirmokų adaptacijos (direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė).
  3. Ekskursija po gimnaziją.

Iki rugpjūčio 23 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje (Priėmimo mokytis Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje prašymo forma).
  2. Turimo išsilavinimo  pažymėjimo/pažymos kopiją.
  3. Mokinio asmens dokumento (paso / asmens tapatybės kortelės / leidimo gyventi Lietuvoje / gimimo liudijimo) kopiją.

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu:

danguole@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894 (dėl mokymosi 1(9) gimnazijos klasėje),

danute@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894 (dėl mokymosi 3(11)  gimnazijos klasėje).

Dokumentai priimami raštinėje darbo dienomis 8.00–15.00 val. arba e.paštu gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt    (pasirašyti ir nuskenuoti).

kad esant ypatingoms aplinkybėms (dėl LŠDPS vykdomo tikrojo streiko) nuo š.m. lapkričio 22 d. (trečiadienio) ugdymo procesas Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje organizuojamas nuotoliniu būdu (gimnazijos direktoriaus įsakymas Nr. 4V-226, 2023-11-20). Prisijungimo į pamokas nuorodos skelbiamos iš vakaro (iki 20.00 val.) TAMO pamokų tvarkaraštyje.

Nemokamą maitinimą gaunantys mokiniai gali ateiti pavalgyti į gimnaziją apie 12 val. Išsamesnę informaciją pateiks klasių auklėtojai ir administracija žinutėmis (laiškais) TAMO.

Iškilus klausimams kreipkitės į administracijos atstovus.