Praėjusią savaitę mūsų gimnazijoje šurmuliavo renginiai, skirti Žemės dienai – vyko protmušiai, viktorinos, netradicinės pamokos.

Menų ir technologijų mokytojai M. Kuzmenkovienė, R. Butkienė, V. Vaišvilienė ir H. Vaišvila bei informatikos mokytoja J. Smolskytė su savo mokiniais taip pat dalyvavo šoje akcijoje, pavadintoje „Pro žalius akinius“ – jie visi kartu paruošė piešinių ir logotipų parodą  „ Saugokime Žemę“ , papuošalų iš tešlos su panaudotais kavos tirščiais kolekciją „Kvepiantys kava“, instaliacijas „ Žydinti planeta“, „Žalia pieva“, „Šiuolaikiška kepurinė“, „Išgelbėtas vėžliukas“. Buvo labai džiugu matyti, su kokiu dideliu noru, užsidegimu, išradingumu ir pilietiniu nusiteikimu mokiniai kūrė visus šiuos projektus. Tikimės, kad ir ateityje panašūs projektai vyks mūsų gimnazijoje, nes jie ne tik sutelkia mūsų gimnazijos bendruomenę, skatina mokinių socialinę raišką, kūrybinį bendradarbiavimą, pilietiškumą, bet ir kuria puikią šventinę nuotaiką mokykloje.

                                                            Menų ir technologijų mokytojai

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise