„Versmės“ gimnazijos 2d kl. mokinės: Morta Narkauskaite, Roberta Rakauskaite, Elzbieta Juknevičiūte, soc. pedagogė Aušra Dimšaitė ir VSPS Kristina Čarienė gruodžio 6 d. praleido šiltą vakarą su mokyklos - darželio „Žiogelis“  lavinamųjų klasių vaikais ir jų auklėtojomis.

Susitikimo metu visi kartu kūrėme Kalėdų vainiką. Vainiką pynėme iš beržų ir pušų šakelių, puošėme kankorėžiais, kaštonais, cinamono lazdelėmis, džiovintais apelsinais, dekoravome juostelėmis, molio dirbiniais, riešutais. Susitikimas prabėgo greitai, su gera nuotaika, šokiais.

Sukurtas vainikas papuošė  lavinamųjų mokinių grupės duris.

Socialinė pedagogė A. Dimšaitė