2016 metų Rugsėjo 1-osios skambutis į Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos šventę pakvietė 489 moksleivius, jų draugus bei tėvelius, mokytojus ir sveikinti atvykusius garbingus svečius. Oficialioji mokslo metų pradžios šventės dalis vyko gimnazijos kiemelyje, kur pakilius sveikinimo žodžius tarė „Versmės“ gimnazijos direktorius E. Kontrimas, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius V. Pruskas, Seimo narys M. Adomėnas, Seimo nario B. Bradausko padėjėja-sekretorė V. Dobrovolskienė, abiturientų auklėtojos T. Einorienė, A. Jančiauskienė, R. Grigonienė, V. Žigutienė, D. Niparavičienė.

Čia pat skambėjo vyresniųjų klasių moksleivių dainos, sveikinimai mokytojams ir pirmąkart gimnazijos duris pravėrusiems pirmokams. Ypač visus žavėjo trečiokų ir ketvirtokų šokių kolektyvų pasirodymai. Po oficialiosios šventės dalies linksmi ir žvalūs moksleiviai nuskubėjo į pirmąją savo auklėtojų pamoką.

Antrokų mintys po Rugsėjo 1-osios šventės:

Rugsėjo 1-oji man visuomet nuobodi, tačiau labai smagu po vasaros atostogų matyti mylimiausių mokytojų ir klasės draugų veidus... Mokslo metai prabėga nė nespėjus mirktelėti. Turbūt taip yra todėl, kad mokykloje daugybė įdomių renginių, kuriems vis reikia ruoštis.

Paulina

Mokytojai- lyg vedliai, kurie veda tave mokslo ir doros keliu, ir tik tavo pasirinkimas, eisi juo ar ne.

Justas

Mokslo metai... Lauki, kol pasibaigs, tačiau džiaugiesi, jog vėl prasidėjo.

Eisvina

Rugsėjo 1-oji- šypsenų ir džiugesio diena. Laukiu mokslo metų- tai naujas iššūkių ir kantrybės išbandymo laikotarpis.

Karolina

Vaikai juokauja: tikimės, kad mokslo metai prabėgs taip greitai, kaip ir vasara.

Živilė

„Versmės“ gimnazijos mokytoja Loreta Stadolnikienė