Edukacinių konkursų „Olympis“ organizatoriai gimnazijai atsiuntė laišką, kuriame rašoma:

„Gerb. Elektrėnų "Versmės" gimnazijos administracija, dėkojame Jums už mokyklos bendruomenės informavimą apie edukacinius konkursus „Olympis 2015 - Rudens sesija“. Esame ypač dėkingi jūsų mokytojams už konkurso organizavimą jūsų mokymo įstaigoje, o mokiniams – už dalyvavimą.

Prašome įteikti mokiniams ir mokytojams jų diplomus, padėkas, pažymėjimus, tušinukus, medalius ir kt. (siuntinio turinys žemiau).

Svetainės www.Olympis.lt puslapyje mokytojai gali gauti el. pažymėjimus už savo mokinių pasiekimus.

Konkursų „Olympis“ rudens sesijoje dalyvavo daugiau nei 32 tūkstančiai mokinių iš 934 Lietuvos mokymo įstaigų. Tikimės, kad jūsų mokiniams ir mokytojams patiko dalyvauti konkursų rudens sesijoje ir kviečiame dalyvauti pavasario sesijoje, kurioje mokinių laukia naujos įdomios užduotys. Pavasario sesija vyks 2016 m. kovo 1-31 d. Mokinių registracija: www.Olympis.lt.

Siuntinio turinys:

Mokiniams Mokytojams Mokyklai/admin. Iš viso
„Olympis 2016 - Pavasario sesija“     5 vnt. (32 g) 5 vnt. (32 g)
Žaidimai 14 vnt. (76 g)     14 vnt. (76 g)
Padėkos 16 vnt. (102 g)     16 vnt. (102 g)
Diplomai 31 vnt. (197 g)     31 vnt. (197 g)
Pažymėjimai   4 vnt. (25 g) 1 vnt. (6 g) 5 vnt. (32 g)
Tušinukai 16 vnt. (109 g) 4 vnt. (27 g) 1 vnt. (7 g) 21 vnt. (144 g)
Medaliai 5 vnt. (61 g)     5 vnt. (61 g)
Iš viso: 648 g (689 g)

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą konkursuose „Olympis 2015“:

Nr. Mokytojas Dovanos
1. Aldona Stančikaitė Pažymėjimas, tušinukas
2. Danguolė Levickaitė Pažymėjimas, tušinukas
3. Rima Ašmenienė Pažymėjimas, tušinukas
4. Vytautas Mečkauskas Pažymėjimas, tušinukas

Konkursų „Olympis 2015 - Rudens sesija“ dalyviai:

Nr. Mokinys Klasė Dovanos
1. Barzda Gustas 1 Tušinukas, žaidimas, padėkos (matem.)
2. Juškevičiūtė Miglė 1 Tušinukas, žaidimas, diplomai (matem. III), padėkos (biol.)
3. Kedikas Renatas 1 Tušinukas, žaidimas, diplomai (matem. I, fizika III, ist. III), padėkos (biol.), medaliai (1)
4. Manomaitytė Kristina 1 Tušinukas, žaidimas, diplomai (lietuvių k. III)
5. Pažėraitė Kamilė 1 Tušinukas, žaidimas, padėkos (matem.)
6. Piliponytė Teklė 1 Tušinukas, žaidimas, padėkos (matem.)
7. Sinica Deividas 1 Tušinukas, žaidimas, diplomai (anglų k. II), padėkos (matem., biol.)
8. Stančikas Deivydas Rokas 1 Tušinukas, žaidimas, diplomai (lietuvių k. I, matem. II, biol. I, ist. I), medaliai (2)
9. Živilė Balsiukaitė 1 Tušinukas, žaidimas, diplomai (anglų k. III), padėkos (matem.)
10. Živulskas Karolis 1 Tušinukas, žaidimas, diplomai (matem. II, fizika II, chem. I, biol. I)
11. Davidavičiūtė Rūta 1d Tušinukas, žaidimas, diplomai (biol. III), padėkos (matem.)
12. Irmantas Dubosas 9 Tušinukas, žaidimas, diplomai (lietuvių k. III, IT III, biol. II), padėkos (geogr.)
13. Kamilė Smilgevičiūtė 9 Tušinukas, žaidimas, padėkos (biol.)
14. Liutkevičiūtė Viltė 9 Tušinukas, žaidimas, diplomai (anglų k. II, lietuvių k. II, matem. I, IT I), medaliai (1)
15. Joana Izabela Šyškaitė 10 Tušinukas, diplomai (anglų k. I, lietuvių k. II, matem. II, fizika II, IT I, chem. II, biol. II), padėkos (geogr., ist.), medaliai (1)
16. Agnė Kazlauskaitė 12 Tušinukas, diplomai (lietuvių k. II), padėkos (matem., biol., ist.)
17. Lukas Jachimavičius х Galės nemokamai dalyvauti kitame konkurse

Paruošė ,,Versmės“ jaunieji žurnalistai