Lapkričio 20d. gimnazijos 1-2 klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse, kurio rezultatų išsami analizė gimnaziją pasiekė tik Kalėdų išvakarėse. Konkursu siekiama skatinti moksleivius domėtis gamtos mokslais ir matematika, ugdyti mokinių mąstymą ir gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias. Konkurse iš viso dalyvavo 14401 mokinys iš 449 mokymo įstaigų. 35 mūsų gimnazijos mokiniai pasirinko elektroninį konkurso organizavimo būdą. Dėkojame informacinių technologijų mokytojoms, kurios geranoriškai užleido kabinetus konkurso dalyviams. Džiaugiamės, kad Švietimo ir Mokslo ministerijos diplomais apdovanoti  net 6 mūsų gimnazijos mokiniai:

• Paulius Dauksevičius,  (1a)
  • Ligita Kovalevskytė,  (1c)
  • Rugilė Ratkevičiūtė,  (1b)
  • Deivydas Rokas Stančikas, (1d)
  • Karolis Živulskas,  (1e)
  • Joana Izabela Šyškaitė,  (2c).

Ypač gerai sekėsi Joanai Izabelai Šyškaitei, kuri surinko 42 taškus (daugiausia Lietuvoje surinkta 49 taškai). Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokinių surinktų taškų vidurkis yra gerokai aukštesnis (27,6 taško) negu vidutiniškai Lietuvoje (24,3 taško). 8 gimnazijos mokiniai pateko tarp dešimtadalio geriausių šalies mokinių. Dėkojame mokytojoms -  A.Stančikaitei, N.Kriščiūnienei, A.Valentinavičienei, V.Žigutienei, A.Dimšaitei - organizavusioms konkurso vykdymą gimnazijoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė