Andventas – susikaupimo, ramybės bei gerų  darbų metas. Tai laikotarpis, kai stengiamės būti nuoširdūs ir dovanoti vieni kitiems savo laiką, dėmesį bei  geras emocijas.

Gruodžio 20 d. „Versmės“ gimnazijos 1-3 klasių mokiniai, kartu su muzikos mokytoja Rūta Vaičekonyte-Chveduk ir socialine pedagoge Aušra Gaučiene aplankė Vievio senjorų namus Gemma.

Mokiniai seneliams artėjančių švenčių proga, padovanojo savo kurtus atvirukus, vaidino poetinę kompoziciją apie gerumą ir viltį, skaitė kalėdinius eilėraščius, grojo bei dainavo gražiausias melodijas. Susirinkusieji senjorai įdėmiai klausėsi eilių, dainų bei muzikinių kūrinių. Tikimės, kad jiems šis laikas buvo jaukus ir šiltas.

Kartais reikia tiek nedaug – tiesiog palinkėti vieni kitiems gražių švenčių, apkabinti savo artimą, nusišypsoti draugui ir pasistengti nepamiršti šalia mūsų gyvenančių kaimynų, senelių.