Prasidėjęs adventas – susikaupimo ir didžiojo laukimo metas. Jo pradžią simbolizuoja advento vainiko pynimas.

Gruodžio 1 dieną gimnazijos pedagogus bibliotekininkės kvietė kartu smagiai praleisti laiką, pamiršti darbus, geriau pažinti šalia esantį žmogų bei pajusti artėjančias didžiąsias šventes. Organizatorės M. Kuzmenkovienė, A. Dimšaitė ir K. Čarienė pasirūpino priemonėmis ir laukė norinčių kartu kurti.

Vainikams pagrindus darėme iš lanksčių beržų šakelių, įpynėme eglių ir pušų šakų, klijavome kankorėžius, kaštonus, cinamono lazdeles, džiovintus apelsinus, dekoravome juostelėmis, molio dirbiniais, riešutais.

Sukurti vainikai buvo skirtingi ir gražūs. Vakaras prabėgo greitai, su gera, darbinga nuotaika. Pasigamintais kūriniais galėsime pasipuošti savo namus ir džiuginsime artimųjų ir svečių akis bei širdis.

Ramaus ir jaukaus švenčių laukimo!