Elektrėnų „Versmės“ gimnazija rugsėjo 1 - ąją pasitiko puikia šventine nuotaika, moksleivių veiduose nebuvo matyti liūdesio dėl greitai prabėgusios vasaros.

Nuo pat ankstyvo ryto gimnazijos amfiteatras šurmuliavo: vieni moksleiviai repetavo, kiti jiems padėjo, o treti - tiesiog stebėjo. Tačiau oficialią šventės dalį gimnazistai pradėjo 10 valandą. Į šventės vietą, ,,Versmės“ gimnazijos amfiteatrą, plojimais buvo palydėti abiturientai – 30 - oji Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazistų laida. Kiekvienas abiturientas atsinešė po balioną - kaip paskutiniųjų metų mokykloje simbolį. Šventę pradėjo jaunesnieji gimnazistai dovanodami savo mokyklos bendruomenei gražių dainų. Moksleivius su Mokslo ir žinių švente sveikino gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius V. Pruskas, pasidalindamas savo prisiminimais apie mokyklą. Vėliau 3 - okai šokiu sveikino 4 - okus. Nors diena ir šventinė, bet abiturientai turėjo pasukti galvas, nes metais jaunesni mokyklos draugai, ne tik sveikino, bet ir užduodami klausimų priminė - laikas kibti į mokslus. Nepamiršti ir patys jauniausieji Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazijos bendruomenės nariai, 1- okai. Jiems įteiktos saldžios dovanėlės. Ketvirtokai visiems dovanojo linksmą šokį. Šventę vainikavo balionai, gražiai kylantys į dangaus platybes. Po oficialiosios dalies gimnazistai rinkosi į klases ir kalbėjosi su savo auklėtojomis.

Tegul šie metai būna darbingi, sėkmingi visiems: ir mokiniams, ir mokytojams! Juk ne veltui Aristotelis sakė: ,,Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“.

Eglė Butkutė, jaunoji žurnalistė