Tinklinio varžybų dalyviai ir nugalėtojai

Lapkričio 17 dieną vyko Elektrėnų savivaldybės merginų tinklinio turnyras „Ruduo 2016“. Tarpusavyje varžėsi  Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos, Vievio gimnazijos ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos komandos. Į turnyrą neatvyko Žiežmarių mokykla.

Elektrėnų merginos  rezultatu 2:0 laimėjo prieš Trakų moksleives, o dėl pirmosios vietos žaidė su Vievio gimnazijos pirmąja komanda. Pasibaigus pirmajam kėliniui atrodė, kad pergalė tikrai „Versmės“ gimnazijos  merginų  rankose, tačiau antrąjį kėlinį stipresnės buvo Vievio gimnazistės.  Kova buvo apylygė, žiūrovai su malonumu stebėjo įtemptas varžybas.  Rezultatu 2:1 „Versmės“ gimnazijos merginų komanda išplėšė pergalę ir tapo turnyro čempionėmis. 1-oji vieta atiteko Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komandai, 2-oji- Vievio gimnazijos komandai, 3-oji- Trakų Vytauto Didžiojo komandai. Dėkojame merginoms už gražų žaidimą.

„Versmės“ gimnazijos mokytoja R. Šarapienė ir jaunieji žurnalistai