Mokytojų tinklinio komanda

Mūsų gimnazijos mokytojų tinklinio komanda spalio 22 dieną svečiavosi Vievio gimnazijoje, kur vyko tinklinio turnyras, skirtas Vievio gimnazijos dešimtmečiui paminėti. Turnyre kovojo 5 komandos: 4 Vievio gimnazijos (mokytojų, tėvų, buvusių mokinių, dabartinių mokinių rinktinė) ir 1 Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokytojų. Mūsų mokytojai pasveikino šeimininkus su mokyklos jubiliejumi, palinkėjo sėkmės darbe. „Versmės“ mokytojai tinklinio aikštelėje įveikė Vievio gimnazijos mokytojų ir tėvų komandas. Atkakliausios rungtynės vyko tarp mūsų mokytojų ir Vievio gimnazijos moksleivių. Džiugu, kad rezultatu 2:1 nugalėjo jaunystė, pirmoji vieta atiteko moksleiviams, o mūsų mokytojų komanda iškovojo garbingą 3-ią vietą. Dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Sveikiname savo gimnazijos mokytojus ir dėkojame už dalyvavimą turnyre Vilmai Narkauskienei, Sauliui Švedarauskui, Henrikui Vaišvilai, Kęstui Karsokui, Ryčiui Triponui, Ramunei Šarapienei.