Tarptautinis dziudo turnyras Varšuvoje

Rugsėjo 25 dieną Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazijos trys mokiniai, priklausantys dziudo klubo ,,Draugystė“ komandai, išvyko į tarptautinį dziudo turnyrą Varšuvoje. Komanda nedidelė – 5 sportininkai ir 2 treneriai. Varžybos tęsėsi dvi dienas. Pirmą dieną varžėsi sportininkai U-15. Kovojo Džeraldas Lazoraitis, ir gaila, kad pralaimėjo. Antrą dieną varžėsi U -17 ir U –20 grupės sportininkai. Kovojo šie „Vermės“ gimnazijos mokiniai: Rokas Kardokas (1a), Deividas Čiaučionas (1a), Džestina Kutkaitė (4m).

Vaikinai pralaimėjo pirmas kovas ir baigė savo pasirodymą. Geriausiai sekėsi mūsų sportininkei Džestinai. Pirma kova su Lenkijos atstove. Ir pergalė!!! Sėkminga buvo ir antroji Džestino kova vėl su Lenkijos sportininke. Trečia kova vyko dėl galimybės dalyvauti finalinėse varžybose. Džestina ir vėl kovojo su Lenkijos sportininke, kova buvo apylygė. Šįkart sėkmė lydėjo Džestinos priešininkę, kuri kovą laimėjo, pasak Džestinos, „skausmingu veiksmu“- rankos laužimu. Pykti ar nusivilti nebuvo kada, nes laukė dar viena atsakinga kova dėl medalio. Džestina susitiko su Ukrainos atstove ir laimėjo. Pergalė buvo įvertinta bronzos medaliu. Sportininkės pergale džiaugiasi treneriai Milda Bočkovė, Kęstas Vitkauskas ir mes, „Versmės“ gimnazistai. Linkime visiems sportininkams sėkmės.

Jaunieji žurnalistai