Šventė tinklinio aikštelėje

Spalio 2 dieną gimnazijoje vyko tinklinio varžybos, skirtos paminėti Tarptautinę mokytojo dieną. Mokinių ir mokytojų tinklinio varžybos – tai tradicinis renginys mūsų gimnazijoje.

Susitiko jungtinė mokytojų ir trečiokų gimnazistų komanda su abiturientų komanda. Visi pasiilgę varžybų, tad buvo nuspręsta žaisti iki trijų laimėtų kėlinių. Varžybos užsitęsė: teko žaisti penkis kėlinius, kol pavyko išsiaiškinti, kas šiais metais pajėgiausias. Varžybų nugalėtojais tapo abiturientų komanda!

Dėkojame sirgaliams, teisėjams, mokiniams ir mokytojams už gražų žaidimą, geras emocijas.

Mokytoja Ramunė Šarapienė