Lapkričio 17 dieną gimnazijoje vyko 2 klasių tarpklasinės tinklinio varžybos. Dalyvavo šios komandos: „Vikingai“ (2b klasė), „Jaunimas“ (2c klasė), „Trojėnai“ (2f klasė). Buvo žaidžiama rato sistema. Kiekviena komanda turėjo žaisti po dvejas rungtynes iki 21 taško, iki dviejų pergalių.

Kadangi visos komandos buvo nusiteikusios kovingai, norint išsiaiškinti nugalėtoją, teko žaisti po 3 kėlinius. Iškovoję 2 pergales čempionais tapo ir taurę iškovojo 2b klasė.

Taigi „Vikingai“ (2b klasė) – I vieta, „Jaunimas“ (2c klasė) – II vieta, „Trojėnai“ (2f klasė) – III vieta.

Žaidėjai buvo palaikomi sirgalių, apdovanoti saldžiais medaliais. Džiaugiuosi mokinių kovingumu ir dėkoju už gražias žaidimo akimirkas

Fizinio ugdymo mokytoja Ramunė Šarapienė