Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /Sportas/Tinklinis/2020/Vilnius is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Zoninės tinklinio varžybos

Mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų tinklinio komandos dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybos Vilniuje. Merginos iškovojo 3-iąją vietą, o vaikinai 4-ąją.

Labai džiaugiuosiu sportininkų kovingumu, susidomėjimu šia sporto šaka. Ačiū jiems už atiduotą energiją, norą laimėti.

{gallery}/Sportas/Tinklinis/2020/Vilnius{/gallery}

Sėkmės siekiant naujų tikslų!

Mokytoja R. Šarapienė