KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Dokumentai priimami raštinėje (pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais  8.00–15.00 val.) arba pasirašyti ir nuskenuoti dokumentai e.paštu: gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Pageidaujantiems mokytis 1 (9) klasėje:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje (Priėmimo mokytis Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje prašymo forma).
  2. 8 klasių baigimo pažymėjimo kopiją.
  3. Mokinio asmens dokumento kopiją (paso / asmens tapatybės kortelės / leidimo gyventi Lietuvoje / gimimo liudijimo).
  4. Pageidautina NMMP ataskaitos kopija.

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: danguole@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894

Pageidaujantiems mokytis 3 (11) klasėje:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje.
  2. Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimo kopiją.

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: danute@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894

Pageidaujantiems mokytis suaugusiųjų klasėse neakivaizdiniu būdu:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje.
  2. Turimo išsilavinimo pažymėjimo kopiją arba pažymą apie įgytą išsilavinimą.

Tinklinis

2020 m. vasario 28d. Vievio gimnazijoje mūsų gimnazijos merginų tinklinio komanda iškovojo savivaldybės mokyklų žaidynių 1-ąją vietą ir iškovojo teisę kovo 6d. dalyvauti respublikinėse tinklinio varžybose.

Skaityti daugiau: Tinklinis

Tinklinio turnyras „Ruduo 2019“

2019 m. lapkričio 29 d. Vievyje vyko merginų tinklinio turnyras „Ruduo 2019“. Dalyvavo  komandos iš Kaišiadorių, Varėnos, Vievio ir Elektrėnų. „Versmės“ gimnazistėms neįveikiamos buvo tik Varėnos tinklinikės. Mes iškovojome antrąją vietą.Sveikiname „Versmės“ gimnazijos tinklinikes: Airidą Jusevičiūtę 2d kl., Girmantę Jusevičiūtę 3c kl, Laurą Stankevičiūtę 3c kl., Gendvilę Pluščauskaitę 3c kl., Gintarę Pališauskaitę 2c kl., Agnė Vaišnoratė 2d kl., Gretą Janušauskaitę 3 c kl., Uljaną Nasonovą 4e kl. Geriausios žaidėjos prizą gavo Girmantė Jusevičiūtė. Dėkojame mūsų gimnazijos vaikinams už palsikymą ir Mantui Saboniui už teisėjavimą.

Tarpklasinės 2-ų klasių tinklinio varžybos

2019 m. lapkričio 18 d. mūsų gimnazijoje vyko tarpklasinės 2-ų klasių tinklinio varžybos. Komandą sudarė 4 vaikinai ir 2 merginos. Aikštelėje vyko įnirtinga kova dėl prizinių vietų. Nenugalimi ir tapo čempionais 2d.klasė,2-ąją vietą iškovojo 2a, 3-ioji vieta atiteko 2c klasei.Dėkoju už didelį kovingumą 2b klasės žaidėjams. Visi žaidėjai buvo apdovanoti diplomais.

Tinklininkai veržiasi į respublikines varžybas!

Kovo 20 d. mūsų gimnazijos tinklininkės dalyvavo zoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio varžybose Vilniaus raj. Avižienių gimnazijoje. Atvyko varžytis 5 merginų komandos. Burtų keliu sudaryti du pogrupiai. Nugalėjome Visagino komandą, pralaimėjome Avižienių gimnazijai, vėliau - susitikimai su Vilniaus Žirmūnų gimnazijos merginomis, Ignalinos Č.Kudabos gimnazijos komanda.

Skaityti daugiau: Tinklininkai veržiasi į respublikines varžybas!