Tinklinis

Pirmokų tinklinio varžybos

Gruodžio 1 ir 8 dienomis vyko tarpklasinės pirmų klasių mokinių tinklinio varžybos. Dalyvavo visų pirmų klasių komandos! Nugalėję visas komandas, varžybų taurę iškovojo 1c klasės tinklininkai.

Sveikiname nugalėtojus! Dėkojame pirmokams už aktyvių dalyvavimą, gražų žaidimą. Dėkojame ir sirgaliams, kurių palaikymas buvo labai svarbus.

Mokytoja Ramunė Šarapienė

Tinklinio varžybos!

Lapkričio 17 dieną gimnazijoje vyko 2 klasių tarpklasinės tinklinio varžybos. Dalyvavo šios komandos: „Vikingai“ (2b klasė), „Jaunimas“ (2c klasė), „Trojėnai“ (2f klasė). Buvo žaidžiama rato sistema. Kiekviena komanda turėjo žaisti po dvejas rungtynes iki 21 taško, iki dviejų pergalių.

Skaityti daugiau: Tinklinio varžybos!

Tinklinis

2020 m. vasario 28d. Vievio gimnazijoje mūsų gimnazijos merginų tinklinio komanda iškovojo savivaldybės mokyklų žaidynių 1-ąją vietą ir iškovojo teisę kovo 6d. dalyvauti respublikinėse tinklinio varžybose.

Skaityti daugiau: Tinklinis