Kovo 10 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bendruomenė minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ryte visus, ateinančius į mokyklą, prie durų sutiko ir dalino trispalves vėliavėles JKL Elektrėnų skyriaus jaunimas.

 

Po pamokų gimnazistai ir mokytojai rinkosi į aktų salę ir  dalyvavo muzikos mokytojo Arūno Pliskausko organizuotame minėjime – koncerte „Dainuoju Lietuvai“. Pačias gražiausias dainas Tėvynei skyrė moksleivės Eisvina Lapovaitė, Justė Baradulinaitė, Gabrielė Raginytė, Emilija Kasperavičiūtė, Ugnė Miseliūnaitė bei 1b  ir 1e klasių kolektyvai, gitara skambino Agnius Žemaitaitis. Mokinių taryba pristatė filmą, kuriame mokytojai ir gimnazistai pasakojo, kodėl ir kaip jie švenčia Kovo 11-ąją, kaip supranta žodį „Laisvė“. Renginio pabaigoje  visus pasveikino Elektrėnų liberalaus jaunimo atstovai , kurie savo sukurtame video dainavo lietuvių liaudies dainą, šoko, džiaugėsi, kad laisvoje šalyje gali laisvai kurti, tikėti, mylėti, keliauti, pasirinkti, būti savimi.

                                     „Versmės“ gimnazijos jaunieji žurnalistai

Dovilės Sadauskienės nuotraukos

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise