Kovo 20-26 d. visoje Lietuvoje vyko renginiai, skirti akcijai „Veiksmo savaitė be patyčių“. Prie šios akcijos prisijungė ir Elektrėnų „Versmės“ gimnazija. Pirmų gimnazinių klasių mokiniams vyko integruotos tikybos, etikos pamokos apie elektronines patyčias. Pamokas vedė soc. pedagogės V. Žigutienė ir A. Dimšaitė bei tikybos ir etikos mokytojos R. Ramanauskienė, T. Einorienė.

Pamokų metu buvo siekiama mokiniams padėti suprasti elektroninių patyčių priežastis ir išsiaiškinti, kaip jas spręsti beikuo elektroninės patyčios skiriasi nuo patyčių, vykstančių „realiame gyvenime“. Mokiniai aiškinosi žodžio „sekstingas“ reikšmę, diskutavo, žiūrėjo parodomąjį video filmą apie elektroninių patyčių pasekmes.

Tikimės, jog geros emocijos ir išsakytos gražios mintys prisidės prie šios problemos mažinimo mūsų gimnazijos bendruomenėje ir ne tik joje. Belieka tikėtis, kad „Savaitė BE PATYČIŲ“ vieną dieną virs „Gyvenimu BE PATYČIŲ“.

Skatiname visus nelikti nuošalyje, nes patyčios bijo mūsų nepritarimo.

Socialinės pedagogės