Pilietiškumo pamoka

Lapkričio 25d. mūsų gimnazijos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su M. Adomėnu, filosofu, politiniu veikėju, ir R. Šapausku, žurnalistu, laidų ir renginių vedėju. Svečiai kalbėjosi su mokiniais apie pilietiškumą, pasakojo, kad jie patys pilietiškumą suvokia, kaip įsipareigojimą prisiimti pareigas ir teises, kaip būtinybę rūpintis bendruomenės ateitimi.

Seimo narys M. Adomėnas sakė, kad tapo kariu savanoriu Lietuvos kariuomenėje, nes yra įsitikinęs, kad jo pareiga būti pasiruošusiam ginti Tėvynę. R Šapauskas pasakojo, kad per kruvinuosius Sausio 13- osios įvykius savanoriškai dirbo sanitaru, nes suvokė, kad tai jo pareiga tėvynei. Abu svečiai akcentavo, jog svarbu, kad jaunas žmogus turėtų tvirtą moralinį stuburą, t.y., suvoktų ir laikytųsi krikščioniškų moralinių vertybių. Susitikimo dalyviai buvo maloniai nustebinti, kad M. Adomėnas padovanojo gimnazijos bibliotekai žurnalo ,,Naujasis Židinys- Aidai“ prenumeratą 2016 m.

 

Gimnazistai ir jų mokytojai dėkoja svečiams už turiningą pokalbį ir prasmingą dovaną.

Gimnazijos jaunieji žurnalistai. Nuotrauka J. Levickienės

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise