„Versmės“ gimnazijoje lapkričio 4 dieną vyko akcija „Narkotikai tai mirtis“. Akcijos iniciatorius VšĮ reabilitacijos centras „Naujas gyvenimas“, įsikūręs Kazokiškių seniūnijoje, Latvių kaime. Į gimnaziją atvyko centro vadovai ir gyventojai, vaidinę mirtį: profesionaliai nusigrimavę, ginkluoti dalgiais ir apsivilkę juodais drabužiais. Gimnazijos fojė akcijos organizatoriai pasakojo apie narkotikų sugriautą gyvenimą, apie sukeliamą priklausomybę, perspėjo, kad narkotikų vartojimas – tai tiesus kelias į beprasmę mirtį.

Po susitikimo gimnazijos fojė akcijos organizatorius mokytoja A. Sidaravičienė pakvietė į pilietiškumo ugdymą pamoką 2 c klasėje. Akcijos organizatoriai, buvę narkomanai, tvirtino mums, mokiniams, kaip lengva pasukti narkotikų keliu, bet kaip sudėtinga ir sunku iš jo sugrįžti į normalų gyvenimą. Pašnekovai buvo atviri, pasakojo savo gyvenimo istorijas, patarė mokiniams vengti pagundos, nurodė adresą, kuriuo galėtume kreiptis, jei kam nors prireiktų pagalbos. Vadovas Marijus Balčiūnas kvietė įsijungti į pokalbį ir klausti, kas neaišku. Mokiniams nuoširdžiai bandyta paaiškinta, kodėl žmonės tampa narkomanais, kaip sunku išsivaduoti iš narkotikų priklausomybės. Šis susitikimas buvo įdomus ir naudingas.

Gerbiami akcijos organizatoriai, mes, „Versmės“ gimnazijos mokiniai, siunčiame Jums nuoširdžią padėką, kad apsilankėte mūsų gimnazijoje, kad atvirai bendravote, pasidalinote savo patirtimi ir rūpinatės mūsų ateitimi. Linkime Jums stiprybės ir sėkmės.

Jaunieji žurnalistai