Jeigu Jūsų paklaustų, kurios trys ES valstybės ,,naudoja ne lotynų abėcėlę”, ar žinotumėte, ką atsakyti? Ko gero, ne visi atsakytume teisingai. Tokius ir dar sudėtingesnius klausimus dalyviams pateikė Europos egzaminas, vykęs 2015 m. gegužės 7 d. Europos egzaminą galėjo laikyti visi 1-4 klasių gimnazistai.

Tiesa, gimnazijos pirmokai laikė Bandomąjį, o visi kiti Europos egzaminą. Egzamine dalyvauti nutarė 50 moksleivių. Gimnazijoje egzaminą organizavo visi mūsų istorijos mokytojai: V. Narkauskienė, S. Švedarauskas, R. Vilčinskas. Jie ir taisė mokinių darbus. Patikrinus užduotis, paaiškėjo, kad apie Europos Sąjungą geriausiai išmano šie Bandomąjį Europos egzaminą laikę gimnazijos pirmokai:

• Agnė Marcinkevičiūtė (1b) I vieta
  • Agota Markevičiūtė (1b) II vieta
  • Martynas Narkauskas (1b) III vieta
  • Beatričė Gruzdytė (1b) III vieta
  • Alvilė Zakarauskaitė (1b) III vieta

Europos egzaminą geriausiai išlaikė Eglė Rastenytė (4d) ir Povilas Zaremba (2e). Jiedu surinko po lygiai taškų. Džiugu, kad tiek daug mūsų gimnazistų gali pelnytai didžiuotis ES žinovų titulu. Mokiniai, laimėję I vietas, apdovanoti diplomais.

Kadangi į finalinį etapą gali vykti tik vienas mokyklos atstovas, Eglei ir Povilui geranoriškai susitarus vyksta Povilas Zaremba. Povilai, sėkmingai atstovaukite ,,Versmės“ gimnazijai.

Jaunieji žurnalistai