Renginiai, skirti Knygnešio dienai

Kovo 16-19 dienomis Loreta Stadolnikienė, Janina Nikoliukienė ir Vilija Dobrovolskienė su gimnazijos 2 kl. mokiniais dalyvavo  netradicinio ugdymo integruotose lietuvių ir pilietiškumo  pamokose, organizuotose Elektrėnų Literatūros ir meno muziejuje ir  skirtose Knygnešio dienai paminėti. Tris dienas gimnazijos antrokai klausėsi muziejaus direktorės Jurgitos Chmieliauskienės pasakojimų apie knygnešystės idėjas, apie knygnešių pasiaukojimą, nešant uždraustą literatūrą į Lietuvą per caro žandarų užkardas. Mokiniai pamatė senus ir labai vertingus muziejaus eksponatus – knygnešių atgabentas knygas, kurios dabar saugomos muziejuje. Išgirdo pasakojimų apie mūsų krašto knygnešius. Grupė gimnazistų aplankė ir garsaus šio krašto knygnešio Grybausko kapą, padėjo gėlių, pagerbė šviesuolio atminimą.

Mokytoja Vilija Dobrovolskienė, jaunieji žurnalistai

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise