Konstitucijos egzaminas

Rugsėjo 29 dieną ,,Versmės” gimnazijos mokiniai laikė Konstitucijos egzaminą, kuris organizuojamas dviem etapais:

I etapas mokyklose vyko 2015 m. rugsėjo 29 d. 9 val. Konstitucijos egzamino pamokos metu.

II etapas vyks 2015 m. spalio 13 d. 12 val.

Apdovanojimų ceremonija vyks spalio 26 d.

Iš viso egzaminą laikė 45 mūsų gimnazistai: 1-2 klasių - 21,   3-4 klasių - 24. Mokykloje egzaminą organizavo istorijos mokytojas R. Vilčinskas. Mokinių egzamino darbai buvo taisomi tą pačią dieną ir  rezultatai paaiškėjo ilgai nelaukus.

Sveikiname visus, laikiusius egzaminą, ir skelbiame rezultatus!!!

Daugiausiai taškų surinko šie 1-2 klasių grupės mokiniai:

R. Davidavičiūtė   (1d) - 22,

K. Monomaitytė    (1c) -  21,

D. Sinica               (1d)  - 20.

Geriausiai egzaminą išlaikė šie 3-4 klasių grupės mokiniai:

P. Zaremba          (3e)  -   22,

Ž. Grinevičius     (3c)  -  18,

R. Jagelavičiūtė   (3e)  -  18,

A. Valytė              (3c)  -  18,

V. Alaburda         (3c)  -   18  .

Patekti į antrą turą buvo galima surinkus 25 ir daugiau taškų. Šį kartą mūsų žinios neleido mums varžytis dėl apdovanojimo, bet pilietinę pareigą mes atlikome.

Jaunieji žurnalistai