Pasibaigus Kalėdų atostogoms,  gimnazijos mokiniai suskubo ruoštis II etapo dalykinėms olimpiadoms. Šių olimpiadų organizavimas ir vykdymas šiais metais buvo neįprastas. Norint kuo saugiau jaustis, bei laikytis visų saugumo reikalavimų, dauguma olimpiadų buvo vykdomos savose mokyklose, jas transliuojant tiesiogiai renginio organizatoriui savivaldybėje, Švietimo paslaugų centrui. Daug laiko sugaišome ruošdamiesi olimpiadoms, bet rezultatai nudžiugino.

Sveikiname gimnazijos mokinius, tapusius II etapo (tarp Elektrėnų savivaldybės mokyklų) dalykinių olimpiadų prizininkais:

Informacinės technologijos (programavimas):

I vieta: Emilija Nikita 4c (mokytoja A.Valentinavičienė).

II vieta: Justinas Lisauskas 4b (mokytoja Anelė Valentinavičienė).

Chemija

II vieta: Vlad Melnikov 1b (mokytoja B.Morkūnienė).

III vieta: Brigita Blaževičiūtė 2e (mokytoja B.Morkūnienė).

Anglų kalbos olimpiada (3 klasių mokiniams)

I vieta: Gabija Kulbokaitė 3e (mokytoja R. Važgėlienė).

II vieta: Smiltė Vaičekauskaitė 3a (mokytoja Ū. Petrauskienė) ir Paulina Šimkutė 3e (mokytoja R. Važgėlienė).

III vieta: Lukas Janušauskas 3d (mokytoja A.Balnienė).

Fizika

I vieta: Justinas Sereika, 1c (mokytoja V.Minkevičienė), Lukas Janušauskas, 3d (mokytoja V.Minkevičienė), Julius Dalibagas 4d (mokytoja V.Minkevičienė).

II vieta: Teodor Šneider 1d (mokytojas V.Mečkauskas), Vakaris Juozas Tiunaitis 3a (mokytoja V.Minkevičienė) ir Justinas Lisauskas ((mokytoja V.Minkevičienė).

III vieta: Diana Viktorija Kartenė 2c (mokytoja V.Minkevičienė) ir Emilija Nikita 4c (mokytoja V.Minkevičienė).

Biologija

I vieta: Airidas Kamandulis 1d (mokytoja A.Jančiauskienė), Paulius Sagevičius 3a (mokytoja A.Jančiauskienė) ir Domantas Sereika 4d (mokytoja A.Jančiauskienė).

II vieta: Aušrinė Juodytė 4d (mokytoja A.Jančiauskienė).

III vieta: Vlad Melnikov 1b (mokytoja A.Jančiauskienė)  ir Kamilė Buinevičiūtė 2e (mokytoja A.Jančiauskienė).

Lietuvių (gimtoji) kalba

I vieta: Agota Gurskytė 2f (mokytoja E.Kasperavičienė) ir Kamilė Bušeikaitė 4d (mokytoja E.Kasperavičienė).

II vieta: Deimantė Jančiūnaitė 2c (mokytoja E.Kasperavičienė), Diana Viktorija Kartenė 2c (mokytoja E.Kasperavičienė), Kotryna Balnytė 4b (mokytoja E.Kasperavičienė) ir Emilija Nikita 4c (mokytoja R.Černiauskienė).

III vieta: Neila Andrėja Dovydovaitė 4a (mokytoja E.Kasperavičienė) ir Rugilė Gaja Suslavičiūtė 3b (mokytoja A.Liutkevičienė)

Anglų kalbos konkursas (1-2 klasių mokiniams)

III vieta: Kamilė Buinevičiūtė 2e mokytoja I.Švenčionytė).

Meninio skaitymo konkursas

I vieta: Marija Samuilytė 2f ((mokytoja E.Kasperavičienė).

II vieta:Ugnė Doninaitė 3b (mokytoja A.Liutkevičienė).

III vieta: Saulė Alimaitė 1c (mokytoja A.Liutkevičienė).

Rusų kalbos konkursas (1-2 klasių mokiniams)

I vieta: Viktorija Aleinikovaitė 2f (mokytoja E.Marčenko).

II vieta: Matas Malinauskas 2f (mokytoja E.Marčenko).

I vieta: Emilija Nikita 4c (mokytoja N.Levickienė).

II vieta: Airidas Kamandulis 1c (mokytoja A.Stančikaitė), Augustė Grinevičiūtė 1c (mokytoja A.Stančikaitė), Nojus Basevičius 2b (mokytoja N.Levickienė) ir Justinas Lisauskas 4b (mokytoja N.Levickienė).

III vieta: Vlad Melnikov 1b (mokytoja A.Stančikaitė).

II vieta: Reda Janavičiūtė 4d (mokytoja V.Narkauskienė)

III vieta: Vakaris Juozas Tiunaitis 3a (mokytoja V.Narkauskienė).

Ačiū mokytojams, ruošusiems mokinius olimpiadoms ir informacinių technologijų mokytojoms Anelei Valentinavičienei bei Jolantai Smolskytei, padėjusioms organizuoti tiesiogines olimpiadų transliacijas.

Kovo pabaigoje dar vyks geografijos ir technologijų olimpiadų II etapai. Linkime sėkmės mokiniams, kurie jose dalyvaus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė