ĖJIMO IŠŠŪKIUI PASIBAIGUS

Nuotolinio mokymo metu atsiranda daug veiksnių, kurie neigiamai veikia mūsų sveikatą. Mokymas per atstumą moksleivius prikausto prie kompiuterių, labai sumažėja vaikų fizinis aktyvumas, dėl to prastėja vaikų  fizinė bei psichologinė būsena. Todėl gruodžio 1–14 d. ,,Versmės“ gimnazijoje vyko ėjimo iššūkio akcija, kurios tikslas paskatinti daugiau dėmesio skirti sveikai gyvensenai.

Mokiniai dvi savaites buvo raginami, esant galimybei, atsitraukti  nuo išmaniųjų technologijų ir išeiti pasivaikščioti ar pabėgioti, programėlių pagalba fiksuoti  nueitus kilometrus ar žingsnius. Labai džiugu, kad mokiniai labai aktyviai įsitraukė į akciją. Fizinio ugdymo mokytojams buvo siunčiami veiklos įrodymai.

Akcijos pradžioje norėta nustatyti daugiausiai kilometrų nuėjusią klasę. Kadangi vieni siuntė žingsnių skaičių, kitų programėlės fiksavo kilometrus, todėl palyginti skirtingus rodiklius objektyviai tapo sunku. Ateityje  organizuojant tokią akciją, reikėtų pasirinkti vienodas programėles, kurios leistų tiksliau palyginti rezultatus. Šia akcija buvo siekiama masiškumo ir neapkrauti mokinių vienodų programėlių ieškojimu.             P.S.patys įspūdingiausi dviejų savaičių rezultatai:

1. Urtė Bružaitė 2a          197 km.
  2. Viktorija Gustaitė 4a          116 km.
  3. Emilija Nikitina 3c      90 km.
  4. Rulanas Lukanovas 1a        80 km.