Spalio 5-ąją mokyklose didelė šventė. Tądien iš visos širdies dėkojame žmonėms, kurie nepailsdami, kantriai, su meile augina mūsų širdis, veda mus mokslo keliu. Dėkojame savo mokytojams ir sveikiname su profesine švente.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje jau įprasta džiaugsmingai švęsti Mokytojų dieną. Šventės organizatoriai, abiturientai, skiria itin daug laiko scenarijui kurti, paskui nepailsdami repetuoja, kuria dekoracijas.

Šįmet 12-okai visą gimnazijos bendruomenę vienai dienai „nuskraidino į Havajus“. Anksti ryte, peržengę gimnazijos slenkstį, mokytojai buvo audringai sutikti su šokiais ir linksma muzika. Šypsena papuošė kiekvieno pedagogo veidą. Pirmąsias pamokas vedė havajiečiais persirengę abiturientai. Per pertraukas skambėjo muzika, linksmino šokėjai.

Po penkių pamokų aktų salėje vyko koncertas, skirtas mokytojams. Sveikinimo žodžiai skambėjo ne tik mūsų gimnazijos pedagogams, bet ir svečiams, iš užsienio atvykusiems projekto ERASMUS + I.M.A.G.I.N.E dalyviams - mokytojams.

Pasibaigus šventei paprašėme Miglės Pranckevičiūtės (4m), vienos iš šventės organizatorės, pakomentuoti, kaip jie organizavo tokį puikų renginį: „Artėjant mokytojų dienai, nė vienam iš mūsų – dvyliktokų - nekilo klausimas, ar verta dėti pastangas, kad pasveikintume savo mokyklos mokytojus. Visi mes esame jiems labai dėkingi už kasdieninį darbą ir siekėme surengti įsimintiną ir džiugią šventę. Tikrai labai stengėmės, pavargdavome, kildavo įvairių sunkumų, bet noras pasiekti savo tikslą, pasveikinti mokytojus, kaskart nugalėdavo. Žinome, jog mokytojai nusipelno mūsų triūso ir džiaugiamės jiems padėkoję ir galbūt suteikę bent kruopelę džiaugsmo.“

Visą dieną gimnazijoje tvyrojo džiugi nuotaika. Nuoširdžiai dėkojame visiems mokytojams, kurie tiesdami mums kelius į gyvenimą, aukoja savąjį.

„Versmės“ gimnazijos jaunoji žurnalistė Rimantė Jagelavičiūtė (3e)