Penktadienį (spalio 3 dieną) Mokytojo dienos proga gimnazistai sveikino savo mokytojus, pasitiko juos mokyklos kiemelyje, kvietė fotografuotis, grojo ir dainavo.

Šį kartą gimnazistai buvo persirengę eskimais. Apsukrūs ir gudrūs „svetimšaliai“ įsiprašė į pirmą pamoką ir pasisiūlė pavaduoti mokytojus. Per pertrauką pakvietė į valgyklą vaišintis žuvų patiekalais (sumuštiniais su šprotais). Po šešių pamokų visi sugužėjome į aktų salę, kur eskimai (abiturientai) koncertavo mokytojams, dovanojo ne gėles, o gražias žuveles. Buvo linksma ir jauku. Po koncerto šventė persikėlė į gimnazijos valgyklą. Susirinkusius mokytojus sveikino gimnazijos direktorius E. Kontrimas, jis pasidžiaugė, jog mokyklos nepamiršo ir pas mus apsilankė mokytojai senjorai. Šią puikią dieną skaitovai dovanojo mokytojams gražių eilių, o dainininkai – skambių dainų. Gerbiami mokytojai, lai niekad mokiniai nepristinga Jums gerų darbų ir nuoširdžių žodžių.

Jaunieji žurnalistai
Nuotraukos J. Levickienės