„Kulinarinių improvizacijų studijos“ debiutas Kalėdinėje mugėje

Šiemet mūsų gimnazijoje pradėjo gyvuoti „Kulinarinių improvizacijų studija“. Čia renkasi mergaitės (tikiuosi, kad ateityje prisijungs ir vaikinai), kurios mėgsta ruošti valgį ir nori sužinoti daugiau  kulinarinių paslapčių bei išbandyti naujus receptus. Pirmasis išbandymas ir viešas pasirodymas šioms mergaitėms buvo Kalėdinė labdaros mugė gimnazijoje.

Šiam renginiui jos kepė kalėdinius meduoliukus. Labai džiaugiausi matydama, kiek daug kulinarinių įgūdžių šios  mergaitės jau turi: joms puikiai sekėsi ir užminkyti tešlą, ir ją iškočioti, ir iškepti (nesudegė nė vienas sausainukas). O kiek išmonės bei fantazijos jos parodė, dekoruodamos savo kepinius ir juos supakuodamos! Negalėjau atsistebėti! Be to, šios mergaitės labai tvarkingos: išplovė visus indus, įrankius, skardas, iššlavė grindis – žodžiu, auga tikros šeimininkės!

Noriu pagirti ir padėkoti jaunosioms (bet tikrai ne naujokėms) šeimininkėms: Gretai ir Laurai Pakėnaitėms iš Ia klasės bei Ic klasės mokinėms Uršulei Jasudaitei, Ivetai Puidokaitei, Dominykai Stacovskai, Kamilei Zarembaitei ir kviečiu kartu pasidžiaugti jų darbais