„Versmės“ gimnazijoje gruodžio mėnesį vyko paramos ir labdaros akcija „Aplankyk vienišą senolį“. Jos metu gimnazijos antros klasės mokiniai kepė imbierinius sausainukus, gamino Kalėdines atvirutes, rašė sveikinimus ir pakavo savo gamybos dovanėles.

Paruoštas dovanas perdavėme Raudonojo kryžiaus Elektrėnuose skyriaus vadovei Rasai Kulevičienei, o savanoriai išdalins lankomiems senjorams ir globos namų senjorams. Lai sušildo mūsų artumas senolių vienišumą. Džiaugiamės, kad galėjome nusiųsti Šv. Kalėdų dvasią į jų namus ir širdis. Ramaus švenčių laukimo!

Dėkojame visiems antros klasės mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams, savanoriams, pakavusiems dovanėles. Ačiū už jūsų gerumą.

Akcijos organizatorės socialinė pedagogė Aušra Gaučienė, šiuolaikinių menų mokytoja Marija Kuzmenkovienė, technologijų mokytoja Aldona Vainiūnienė