Kadangi jau prasidėjo gruodis, ore tvyro artėjančių Kalėdų kvapas ir nuotaikos. Mūsų mokykloje taip pat po truputį įsibėgėja prieššventiniai darbai – ruošiame dekoracijas lauko eglei, mokyklos erdvių puošimui, gaminame rankdarbius tradicinei labdaros mugei „Kalėdų alėja“. Kadangi mūsų mokykloje yra daug ne tik darbščių ir kūrybingų, bet ir socialiai atsakingų mokinių, joms kilo mintis, kad reikia pasirūpinti ne tik savo pačių Kalėdomis, bet padėti sukurti šventę ir tiems, kurie džiugių akimirkų patiria mažiau negu mes. Tokiai iniciatyvai pritarė visos – juk geri ir prasmingi darbai labai pakylėja, o kai tai tampa ir gyvenimo būdu, galima sukurti gerumo pasaulį - sau ir kitiems, o ir mūsų pačių šventė taps dvigubai džiugesnė.

Nusprendėme atsiliepti į paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ kvietimą prisijungti prie kasmetinės Advento akcijos. Šios akcijos metu renkamos dovanėlės onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams – nuo mažų lėliukų iki paauglių. Žinoma, dovanėles nutarėme gaminti pačios. Be to, šio fondo narė Daiva Tamošiūnaitė – Budrė kreipėsi į technologijų mokytojų asociaciją su prašymu pasiūti kalėdinių kojinių, kurios Advento laikotarpiu bus pakabintos ant sergančių vaikų palatų durų, kad kiekvieną rytą jose galėtų rasti po dovanėlę.

Tad truputį pasitarusios kibome į darbus. Vienos mergaitės siuvo kojines, kitos darė papuošimus jų dekoravimui (iš siūlų vyniojo bumbulus, nėrė snaiges, darė aplikacijas), dar kitos kūrė papuošalus iš modelino. Kelios mergaitės į pamokas atėjo net sirguliuodamos, kad galėtų užbaigti savo darbus.Vyko be galo nuoširdus darbas, klasėje tiesiog tvyrojo gerumas ir meilė. Man buvo labai gera žiūrėti į šituos vaikus. Kai darbai buvo užbaigti, vienai mergaitei išsprūdo tokia mintis: visi sako, kad Adventas – tai stebuklo laukimas, o mes ėmėme ir pačios sukūrėme stebuklą!!!

Labai noriu padėkoti 2c klasės mergaitėms, kurios kūrė papuošalus iš modelino - Arciševskaitei Kotrynai, Gumbytei Robertai, Janušauskaitei Gretai, Kapustinskaitei Medai, Kulevičiūtei Aistei, Kurdisan Alis, Martišiūtei Gabijai, Narakaitei Neringai, Paliokaitei Arvilei, Pluščauskaitei Gendvilei, Račkauskaitei Emilijai, Ramanauskaitei Martinai, Stankevičiūtei Miglei, Šubinaitei Livetai, Vaidogaitei Laurynai, Vyšniauskaitei Ievai. Ernesta Zaksaitė (2d kl.) nėrė snaiges, Karina Markina (3b kl.) ir Laura Kazakevičiūtė (3d kl.) darė bumbulus kojinėms papuošti. O Mojsevič Milena padovanojo vaikams visą šūsnį vaikiškų knygelių ir žaislų.

Visos mūsų paruoštos dovanėlės ir Kalėdinės kojinės jau perduotos akcijos organizatoriams ir labai tikimės, kad jos pradžiugins sergančius vaikus, o galbūt net padės jiems pasveikti. Mes visi labai to norime ir linkime.

Apie šią akciją rašė spauda

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/mamu-unija-paskelbe-kasmetine-advento-akcija-231-1069716?c=verslas&fbclid=IwAR0AAzbGvwaB6qw7g1kjZwD_fQ8iX7cu0j2duhzEtPXtxW31ekuYhncPLWc

rodė Lietuvos televizija (maždaug nuo 25 min.)

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013707527/labas-rytas-lietuva

Technologijų mokytoja Vygintė Vaišvilienė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise