Kalėdinė alėja „Versmės“ gimnazijoje

Šįmet, kaip ir praėjusiais metais, artėjant šv. Kalėdom, „Versmės“ gimnazijoje organizuotas šventinis renginys, visiems žinomas kaip Kalėdinė alėja. Visų laukiama, visų geidžiama dėl kelių priežasčių: pirma, artėja gražiausia metų šventė ir mokinių atostogos, antra, mugėje pardavinėsime savo rankdarbius ar skanumynus, o surinktus pinigus skirsime tiems, kuriems jų labiausia reikia, trečia, koncertuosime mokyklos foje ir kursime šventinę nuotaiką.

Šventėje aktyviai dalyvavo beveik visos klasės. Vienos skanumynus pardavinėjo mokyklos valgykloje, kitos kalėdiniais suvenyrais prekiavo koridoriuje. Akį traukė keramikos būrelio dirbiniai, gimnazijos direktoriaus reklamuojami kalėdiniai suvenyrai, dizaino ir dailiųjų amatų studijų siūlomi subtilaus grožio rankdarbiai. Nustebino ir vienas 1b klasės mokinys, kuris reklamavo savo sukonstruotą sudėtingą mašiną, valdomą vienu mygtuko spustelėjimu. Nuo gėrybių, buvusių ant prekystalių, raibo akys- visų net neišvardinsi.

Per pertraukas mokiniai dainavo, grojo, šoko. Tą dieną gimnazijoje jautėmės puikiai.

Guoda Sungailaitė (2c), jaunoji žurnalistė, nuotraukos Džiuginto Telinkskio