Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje Kalėdos sutinkamos ypač jaukiai. Nuo pat eglutės įžiebimo mokykloje vyksta intensyvus pasiruošimas gražiausiai metų šventei. Paskutinės dienos prieš žiemos atostogas visa gimnazijos bendruomenė laukia su džiaugsmu.

Gruodžio 23-ąją dieną vyko jau tradicinis  mūsų mokyklos renginys „Kalėdinė alėja“, kurį sudarė dvi dalys: mugė ir klasių pasirodymai. Mugėje visa gimnazijos bendruomenė pardavinėjo rankdarbius bei kepinius. Surinkti pinigai visi iki paskutinio cento skiriami vargingiau gyvenantiems „Versmės“ mokiniams. Kita „Kalėdų alėjos“ dalis — klasių pasirodymai. Mokyklos fojė kelioms valandoms tarsi atgijo. Čia šoko, dainavo ir vaidino beveik visų klasių moksleiviai  kartu su mokytojais. Visų veiduose plačios šypsenos, begalės šiltų apkabinimų, linkėjimų, daug juoko ir gerų emocijų. Tądien buvo akivaizdu, kad mokytojai su mokiniais — viena didelė šeima.

Šventė mokykloje ilgai nesibaigė. Viską vainikavo taip pat tradicinis labdaros renginys — šįkart liaudiškos muzikos vakaronė „Duokim garo“. Už šį renginį buvo atsakingi teatro pamokas pasirinkę gimnazistai, kuriems vadovavo šaunieji mokytojai Elvyra Kasperavičienė ir Arūnas Pliskauskas, jiems talkino  gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas bei pavaduotoja ugdymui Aurelija Griščenkienė.  Šventiškai papuoštoje valgykloje susirinko daugybė žiūrovų: moksleivių ir jų tėvelių, mokytojų.  Visiškai naujai suskambo gerai žinomos dainos  „Kol mano tėvelis“, „Į Rygą“, „Laiškelis“, „Stintapūkis“, netrūko ir šokių. Visus sužavėjo „retro merginų“ pasirodymas — jų daina ir šokis. Renginį vedė 3e klasės mokinė Augustė Bacevičiūtė ir  istorijos mokytojas Saulius Švedarauskas, kurie svečiams buvo paruošę didelę staigmeną. Anot jų, norėdami „paversti liūdesį į judesį“ atliko dainą „Ridig dai“. Žiūrovai dainavo drauge. 

Turėjome ir svečių — Semeliškių vokalinio instrumentinio ansamblio „Konkordas“ vadovas Alfonsas Blažonis armonika ir akordeonu  pagrojo keletą smagių kūrinių.

 Mūsų gimnazijos bendruomenė tą dieną surinko 695 eurus, kurie tikrai praskaidrins sunkiau gyvenančių mokinių dienas. Ačiū visiems, dalyvavusiems šiame gražiame renginyje bei pasidalinusiems savo šiluma ir meile su kitais.

 Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos jaunoji žurnalistė Rimantė Jagelavičiūtė

Dovilės Sadauskienės nuotraukos

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise