Gruodžio 18 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs kalėdinis labdaros vakaras. Šia proga mūsų mokyklos teatro grupės mokiniai, vienuoliktokai ir dvyliktokai, kuriuos ruošė mokytojai E. Kasperavičienė ir A. Pliskauskas, tapo estrados atlikėjais ir dainavo mums visiems gerai žinomus šlagerius. 

Labdaros vakarą pradėjo mokytojai A. Pliskauskas ir E. Kasperavičienė B. Dambrauskaitės daina „Tu patikėki“. Renginį vedė linksmai ir entuziastingai nusiteikęs Benas Bulauka (3e kl.). Skambėjo žinomos dainos „Švieski man vėl“, „Ugnis ir ledas“, „Tu vėjo paklausk“, „Būk šalia“, „Tu grok, susimildama grok“, „Stasė“, „Nemylėjau tavęs“, „Švelnus pūkeli“, „Saulė leidžias“, „Žvaigždė“. Renginyje svečiavosi ir nuostabiai dainavo buvusi mūsų gimnazijos mokinė, TV šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvė Skaistė Karnuševičiūtė.

Vykstant koncertui, ore tvyrojo džiugi artėjančių švenčių nuotaika. Žiūrovai- visa gimnazijos bendruomenė: mokiniai, jų artimieji, pedagogai ir kiti gimnazijos darbuotojai. Šio labdaros vakaro metu surinkti pinigai bus skiriami mūsų gimnazijos mokiniams, kurių šeimos patiria nepriteklių.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojams A. Pliskauskui bei E. Kasperavičienei, kurie negailėjo savo laiko ir jėgų, atidavė visą širdį ir meilę repetuodami su mumis, mokiniams, kurie puikiai pasirodė koncerte, žiūrovams už palaikymą bei visiems aukojusiems. Jūsų dėka kai kurių moksleivių Kalėdos taps daug šviesesnės ir prisipildys tikro džiaugsmo.

Rimantė Jagelavičiūtė (3e), jaunoji žurnalistė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise