- Reklaminis skydelis išsaugotas
- Kategorija: Struktūra ir kontaktai
Sudėtis:
Metodinės tarybos pirmininkė – Augutė Liutkevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė.
Metodinių grupių pirmininkai:
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė Augutė Liutkevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė;
Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Ilona Švenčionytė, anglų kalbos vyr. mokytoja;
Socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Silvija Tamkevičienė, etikos mokytoja;
Gamtos mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Vida Minkevičienė, fizikos mokytoja metodininkė;
Matematikos ir informatikos mokytojų metodinės grupės pirmininkė Anelė Valentinavičienė, informatikos mokytoja metodininkė;
Fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkas Kęstas Karsokas, kūno kultūros vyr.mokytojas;
Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Vygintė Vaišvilienė, technologijų mokytoja metodininkė;
Klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė Aurelija Griščenkienė, ekonomikos mokytoja.
Funkcijos:
- konsultuoja mokytojus metodiniais klausimais;
- inicijuoja mokytojų bendradarbiavimą;
- palaiko ryšius su kvalifikacijos tobulinimo institucijomis;
- skatina mokytojus analizuoti ir vertinti savo veiklą;
- prireikus vertina mokytojų metodinius darbus bei mokytojų praktinę veiklą;
- vykdo direktoriaus įsakymu pavestus darbus ir funkcijas.
Metodinės tarybos veiklos aprašas
- Reklaminis skydelis išsaugotas
- Kategorija: Struktūra ir kontaktai
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Mokymosi / darbo vieta |
---|---|---|
1 | Silvija Tamkevičienė (pirmininkė) | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
2 | Jonas Sendzikas | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
3 | Liuda Baslykienė | Tėvų atstovas |
4 | Neringa Bubelevičienė | Tėvų atstovas |
5 | Asta Rainienė | Tėvų atstovas |
6 | Oksana Salecienė | Tėvų atstovas |
7 | Rasa Sendzikienė | Tėvų atstovas |
8 | Kęstutis Karsokas | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
9 | Audrutė Jančiauskienė | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
10 | Ramunė Šarapienė | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
11 | Ilona Švenčionytė | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
12 | Jurga Chmieliauskienė | Bendruomenės atstovas |
13 | Algimantas Kazbaras | Bendruomenės atstovas |
14 | Nojus Basevičius | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
15 | Gabija Saverinaitė | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
16 | Mantas Grisiūnas | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
17 | Gabrielė Rinkevičiūtė | Elektrėnų „Versmės“ gimnazija |
- Reklaminis skydelis išsaugotas
- Kategorija: Struktūra ir kontaktai
Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokinių tarybos (MT) sudėtis
2023-2024 m.m.
„Versmės“ gimnazijos savivaldos prezidentas – Augustė Rybnikovaitė
- Adolfas Piliponis 2a kl.
- Andželika Kananavičiūtė 1d kl.
- Atėnė Mozūraitytė 2a kl.
- Augusta Abucevič 2e kl.
- Augustas Seliuta 2e kl.
- Austėja Vrubliauskaitė 1e kl.
- Austėja Žukauskaitė 2a kl.
- Danielius Gedutis 1a kl.
- Dautartas Mozgo 2a kl.
- Dovydas Kaminskas 3a kl.
- Dovydas Narkevičius 1a kl.
- Dovilė Jakonytė 1d kl.
- Eglė Triponaitė 1d kl.
- Ema Veželytė 1a kl.
- Emilija Finogenovaitė 1a kl.
- Ermeta Aleknavičiūtė 1d kl.
- Gabija Martinkutė 2a kl.
- Gabrielė Tolvaišaitė 2e kl.
- Gintaras Montvilas 2a kl.
- Gustė Vankevičiūtė 2e kl.
- Jokūbas Sodaitis 2e kl.
- Jorė Adamavičiūtė 2a kl.
- Kajus Girsa 2a kl.
- Karina Mažolytė 2a kl.
- Kernius Jakavičius 2a kl.
- Leila Šeštokaitė 2a kl.
- Majus Albrechtas 2e kl.
- Mėja Karolytė 1a kl.
- Saulenis Jankauskas 2a kl.
- Simonas Kalinauskas 2a kl.
- Viktorija Česonytė 2a kl.
- Viktorija Kononova 2e kl.
- Reklaminis skydelis išsaugotas
- Kategorija: Struktūra ir kontaktai
Eil. Nr. |
Mokytojo pavardė, vardas | Elektroninis paštas | Dalykas | Kvalifikacinė kategorija | Klasė |
1 | Baleišienė Rūta | |
Psichologija | Mokytoja | |
2 | Butkienė Regina | |
Vyr. mokytoja | 1b, 1e | |
3 | Černiauskienė Rasa | |
Lietuvių kalba ir literatūra | Vyr. mokytoja | 4e |
4 | Einorienė Teresa | |
Rusų kalba | Vyr. mokytoja | 3c |
5 | Grigonienė Rita | |
Vokiečių kalba, mokytojo padėjėjas | Mokytoja metodininkė | 2c |
6 | Griščenkienė Aurelija | Vokiečių kalba, ekonomika | Mokytoja metodininkė | 1c, 2a | |
7 | Gaučienė Aušra | |
Socialinis pedagogas, mokytojo padėjėjas | 3b | |
8 | Jančiauskienė Audrutė | |
Biologija | Mokytoja metodininkė | |
9 | Janulaitienė Joana | |
Anglų kalba | Mokytoja | |
10 | Juškevičiūtė Miglė | |
Biologija, fizika | Mokytoja | |
11 | Kurmilavočienė Bronislava | |
Matematika | Vyr. mokytoja | |
12 | Karsokas Kęstas | |
Fizinis ugdymas | Vyr. mokytojas | 4f |
13 | Kasperavičienė Elvyra | |
Lietuvių kalba ir literatūra, teatras | Mokytoja ekspertė | |
14 | Kuzmenkovienė Marytė | |
Šiuolaikiniai menai | Mokytoja | 3a |
15 | Levickaitė Danguolė | |
Matematika | Mokytoja metodininkė | |
16 | Levickienė Nijolė | |
Matematika | Mokytoja metodininkė | |
17 | Liutkevičienė Augutė | |
Lietuvių kalba ir literatūra | Mokytoja ekspertė | |
18 | Liutkevičienė Danutė | |
Lietuvių kalba ir literatūra | Mokytoja metodininkė | |
19 | Mečkauskas Vytautas | |
Fizika | Mokytojas | |
20 | Minkevičienė Vida | |
Fizika | Mokytoja metodininkė | 1d |
21 | Morkūnienė Birutė | bmorkū |
Chemija | Mokytoja metodininkė | |
22 | Narkauskienė Vilma | |
Istorija | Vyr. mokyt. | |
23 | Niparavičienė Diana | |
Geografija | Mokytoja metodininkė | |
24 | Petrauskienė Ūla | |
Anglų kalba | Vyr. mokytoja | |
25 | Ramanauskienė Reda | |
Tikyba | Mokytoja | |
26 | Sadauskienė Dovilė | |
Matematika | Vyr. mokytoja | |
27 | Simonavičius Edvinas | |
Geografija, pilietiškumo pagrindai | Mokytojas | 2b |
28 | Smolskytė Jolanta | |
Informacinės technologijos | Mokytoja | 1a |
29 | Stadolnikienė Loreta | |
Lietuvių kalba ir literatūra | Mokytoja metodininkė | |
30 | Stančikaitė Aldona | |
Matematika | Mokytoja metodininkė | |
31 | Šarapienė Ramunė | |
Kūno kultūra, smiginis, tinklinis | Mokytoja metodininkė | 2e |
32 | Švedarauskas Saulius | |
Istorija | Vyr.mokytojas | |
33 | Švenčionytė Ilona | |
Anglų kalba | Vyr.mokytoja | |
34 | Triponas Rytis | |
Kūno kultūra, stalo tenisas | Mokytojas | |
35 | Tamkevičienė Silvija | |
Dorinis ugdymas (etika) | Mokytoja | 4b, 4c |
36 | Vainiūnienė Aldona | |
Technologijos, rusų kalba | Vyr. mokytoja | |
37 | Vaišvila Henrikas | |
Technologijos, filmų kūrimas | Mokytojas ekspertas | |
38 | Vaišvilienė Vygintė | |
Technologijos | Mokytoja metodininkė | 4n |
39 | Valentinavičienė Anelė | |
Informacinės technologijos | Mokytoja metodininkė | |
40 | Važgėlienė Roma | |
Anglų kalba | Vyr. mokytoja |
- Reklaminis skydelis išsaugotas
- Kategorija: Struktūra ir kontaktai
Direktorius
(informacija atnaujinama)
L.e.p. Danutė Liutkevičienė
Tel. +370 528 39 616
El. paštas
Darbo laikas: I-V, 7.30-11.30, 12.00-16.00.
Raštinės vedėja
Nijolė Gintautienė
Tel. +370 528 39 618,
El. paštas
Darbo laikas: I-V, 7.30-11.30, 12.00-16.00.
Pavaduotojos ugdymui:
Danguolė Levickaitė
Tel. +370 528 39 894,
El. paštas
Darbo laikas: I-V, 7.30-11.30, 12.00-17.12;
Danutė Liutkevičienė
Tel. +370 528 39 894,
El. paštas
Darbo laikas: I-V, 7.30-11.30, 12.00-16.00.
Aurelija Griščenkienė
Tel. +370 528 39 596,
El. paštas:
Darbo laikas: I, II, 15.00-16.00; III, IV, 8.00-14.00.
Vyr. buhalterė
Violeta Karpavičienė
Tel. +370 528 39 617
El. paštas: buhalterija
Darbo laikas: I-V, 7.00-11.00, 11.30-15.30.
Pavaduotojas ūkio reikalams
Kęstutis Kuliešius
Tel. +370 614 04360
Darbo laikas: I-V, 7.30-11.30, 12.00-16.00.