Į antrą pusę persiritusi žiema abiturientams reiškia ne tik paskutinį intensyvų pasiruošimo brandos egzaminams etapą, bet ir pirmąją mokyklos baigimo šventę – šimtadienį.

Nors dabar šimtadienis yra labiau simbolinė šventė ir nebežymi tikro iki egzaminų likusio dienų skaičiaus, tačiau ši tradicija mokinių itin mėgstama ir laukiama. „Tai tokia šventė, kurią, galima sakyti, šventi dvejus metus. Pirmą kartą būdamas trečiokas, kai organizuoji šventę ketvirtokams, o antrą kartą jau pats būdamas abiturientas“ – taip mano viena iš abiturienčių.
                    Ši šventė mūsų gimnazijoje vyko vasario 15 dieną. Renginio tema – skrydis. Sudužus lėktuvui ir atsidūrus negyvenamoje saloje, abiturientai turėjo atlikti užduotis. Jie sėkmingai įveikė kliūtis ir laimingai grįžo į namus, kur jų laukė mokytojai ir klasių auklėtojai.

Mieli abiturientai, likusios 100-as dienų – tai šimtas galimybių, kurios dar liko mokyklos pasaulyje. Pasinaudokite jomis! Didžiausios sėkmės Jums ir visų svajonių išsipildymo!