Šimtadienis - viena svarbiausių mokyklinių švenčių, kuri tradiciškai švenčiama vasario mėnesį visose Lietuvos mokyklose. Šimtadienis – tai ženklas, kad atėjo metas susikaupti, laikas, kai reikia suvokti, kad greit reikės pasitikrinti ir įrodyti savo brandą.

Šiais mokslo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje tradicinė šimtadienio šventė vyko vasario 24 dieną. Pagrindiniai šimtadienį organizavę moksleiviai Gabrielė ir Jonas neslėpė – nuotaikingai šventei trečiokai pradėjo ruoštis jau rugsėjo mėnesį. Šimtadienio tema – Teismas. Trečiokai ruošėsi atsakingai ir ilgai, planavo renginio eigą.

Šventė gimnazijoje prasidėjo nuo pat ankstyvo ryto: abiturientų tapatybės nustatymas, patikra, netradicinės veiklos.

Didžiausi netikėtumai abiturientų laukė vakare. Triukšmingas šimtadienis nepaliko abejingų, o abiturientai negailėjo gerų atsiliepimų apie linksmą šventę.

Linkime mieliesiems mūsų abiturientams turėti savo tikslą, kantriai jo siekti ir nugalėti. Visada žinokite: Jūsų ateitis – Jūsų rankose!