Pavasarį primena ne tik šiltesnės dienos, bet ir Šimtadienis, kurį švenčia abiturientai. Vasario 21 dienos pavakare mūsų gimnazijos abiturientai rinkosi į aktų salę, kur vyko Šimtadienio šventė. Prigužėjo pilnutėlė aktų salė: patys abiturientai, jų tėveliai, draugai, mokytojai, vienuoliktokai. Tikrai nesitikėjome, kad šimtadienio, linksmos šventės, pradžia galėtų būti tokia: vedėjas E.Žemaitaitis priminė visiems Ukrainą, pasiūlė pažiūrėti pačių mokinių kurtą trumpą reportažą apie įvykius Maidano aikštėje, paprašė tylos minute pagerbti žuvusius.

Šventė buvo puiki, nes dvyliktokai sukūrė tikrą spektaklį. Vieni vaidino indėnus, kiti- kaubojus. Žavėjo mūsų abiturientų humoras, gerai atliekami vaidmenys, ypač įsimintinas indėnų šamanas, kurį vaidino Eividas Žemaitaitis, ir indėnų vado dukrelė (Monika Kazokaitė). Abiturientams talkino vienuoliktokai , kurie prisidėjo prie spektaklio ir vaidino dvasias. Po spektaklio abiturientai visus pakvietė į valgyklą, kur ir mokytojams, ir abiturientams buvo įteikti šaržai. Dalyvaudami šventėje džiaugėmės, kad mūsų abiturientai geba organizuoti, savarankiškai kurti ir yra sąmoningi piliečiai. Liūdna ir džiugu, jog su gimnazija greitai atsisveikins tokie gabūs ir protingi žmonės. Visi linkime Jiems sėkmės per egzaminus, geros kloties išėjus į platųjį pasaulį.

Jaunieji žurnalistai