Kaip akimirksnis pralėkė savaitė, tirpsta šimtas dienų, likusių iki egzaminų, tačiau dvyliktokai mielai prisimena praėjusią šimtadienio šventę ir nuoširdžiai už ją dėkoja vienuoliktokams.

Jau nuo ankstyvo vasario 27d. ryto iki vakaro paslaptinga Hario Poterio labirintų magija ir burtai lydėjo abiturientus. Šie, vos įžengę į gimnaziją, buvo užkerėti ir Magiškoji skrybėlė suteikė galių kiekvienam tapti ne tik stebuklingų šalių gyventoju, bet ir, atlikus ypatingus ritualus, gauti leidimą visą vakarą mokytis gerųjų burtininkų magijos. Į mokymus buvo atvykęs supermenas Kęstutaitis. Jis visų Elektrėnų vyriausiųjų magų vardu pasveikino abiturientus ir padovanojo didžiulį šakotį.

Visi: ir dalyviai, ir organizatoriai, ir svečiai, džiaugės švente. „Buvo šaunu!“- sako Aistė Stropaitė (4b). - Vos įžengę į mokyklą, labai nustebome, mus pasitiko vienuoliktokai, mokykla - lyg sena pilis, visos dekoracijos puikios, buvo daug staigmenų. Vakarinis renginys labai nudžiugino, viskam buvo pasiruošta 100%. Ačiū jums, vienuoliktokai, už gražią šventę!“ Meda Marcinkevičiūtė (4b) klasės draugei pritaria: „Šimtadienis buvo kiek kitoks, nei įprastai, šiais metais jis ypač įdomus. Vienuoliktokams pavyko mus labai nustebinti, visa diena buvo tikra šventė. Sugalvota tema visus pribloškė, po mokyklą vaikščiojom lyg po seną pilį.” Tos pačios klasės mokinė Sigita Lunskytė irgi palankiai vertina vienuoliktokų pastangas, jos manymu, tokios šventės organizavimas - didžiulis darbas. Nuoširdi padėka būsimai XX laidai.

Jaunieji žurnalistai