KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Dokumentai priimami raštinėje (pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais  8.00–15.00 val.) arba pasirašyti ir nuskenuoti dokumentai e.paštu: gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Pageidaujantiems mokytis 1 (9) klasėje:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje (Priėmimo mokytis Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje prašymo forma).
  2. 8 klasių baigimo pažymėjimo kopiją.
  3. Mokinio asmens dokumento kopiją (paso / asmens tapatybės kortelės / leidimo gyventi Lietuvoje / gimimo liudijimo).
  4. Pageidautina NMMP ataskaitos kopija.

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: danguole@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894

Pageidaujantiems mokytis 3 (11) klasėje:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje.
  2. Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimo kopiją.

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: danute@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894

Pageidaujantiems mokytis suaugusiųjų klasėse neakivaizdiniu būdu:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje.
  2. Turimo išsilavinimo pažymėjimo kopiją arba pažymą apie įgytą išsilavinimą.

Mes visi esame LIETUVA, o Lietuva – tai MES!

Kiekvienais metais vasaris į mūsų širdis atneša vienybės ir meilės Tėvynei dvasios. Vasario 16-oji neaplenkia nei vieno iš mūsų.

Tad neabejotinai ir Elektrėnų „Versmės“ gimnazija šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Visą savaitę buvo jaučiama šventinė nuotaika: gimnazistai sportavo, piešė, šoko, dainavo, deklamavo. Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti buvo skirtas stalo teniso turnyras (organizatorius mokytojas Kęstas Karsokas), gimnazijos bibliotekoje vyko mokinių darbų paroda (organizatorės mokytoja Marytė Kuzmenkovienė ir mokytoja Daiva Baltrūnienė). Šventinę savaitę vainikavo koncertas „Šokių pynė Lietuvai“ (idėjos autorė Regina Butkienė), kuriame mūsų gimnazistai atskleidė savo meninius talentus.

Švęskime laisvę! Su Vasario 16-ąja! Su gimtadieniu, Lietuva!

Aurelija Griščenkienė