Nuo vasario mėnesio mūsų gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Augu pats – auginu kitą“. Projekto organizatoriai - lektorės Rimanta Vaičekonytė; Virginija Skučaitė-Budrienė (Viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“). Pirmame projekto etape  dalyvavo 10 mokytojų ir 2b bei 1d klasių mokiniai. Buvo atliktas tyrimas apie mikroklimatą mūsų gimnazijoje.  

Kovo 22 dieną  - antrasis projekto etapas. Antrame etape lyderiai – penkiolika 1d klasės mokinių ir šiuolaikinių menų mokytoja Marytė Kuzmenkovienė – dalyvauja edukacinėje kūrybinėje veikloje, kurią pristatys III etape. Kviečiame susipažinti su pdf45programa!

Anot 1d klasės mokinio Roko Ašmenos, „projekte įdomiau nei tradicinėje pamokoje“. Tikiuosi, kad tai, ką išmoks ir sukurs projekto dalyviai – lyderiai, bus įdomu ir visai gimnazijos bendruomenei kovo 29 dieną.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Danutė Liutkevičienė

 

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise