Mūsų gimnazijoje apsilankė Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai" atstovės Rimanta, Virginija, Silvija. Ne pasižiūrėti, bet daug ir nuoširdžiai dirbti su mokiniais. Darbo rezultatai – puikūs!

•  Supratau, kad mano bendraklasiai – jėga!
  •  Kaip gera interpretuoti, suvokti, išsiaiškinti!
  •  To dar nebuvo mano gyvenime!
  •  Labai džiaugiuosi, kad geografijos pamoką iškeičiau į dalyvavimą forumo teatro pristatyme. Mano mokiniai ir aš likome sužavėti veiksmu, bendradarbiavimu, energija, sprendimais.
  •  Aš išmokau! Išmokau analizuoti sudėtingas situacijas.
  •  Jei pirmą susitikimą su lektorėmis įvertinau aštuonetu, tai po antro susitikimo visiems mums rašau dešimt su pliusu!
  •  Kokie įdomūs mano auklėtiniai! Negaliu patikėti, kad mano pirmokai tokie brandūs.
  •  Aš būtinai forumo teatro metodus panaudosiu šiuolaikinių menų pamokose!
  •  Esame dėkingi „Menų ir mokymo namams”, kurie  įgyvendino Lietuvos Kultūros rėmimo fondo ir „Menų ir mokymo namai” lėšomis remiamą respublikinį projektą „Augu pats - auginu kitą“. Džiugu, kad žinote, jog ir mažuose miesteliuose yra jaunų žmonių, kuriems svarbu ugdyti(s) socialines ir kultūrines kompetencijas.
  •  Per mokinių atostogas analizuosiu A. Boalio „Engiamųjų teatro” metodus. Ačiū už galimybę susipažinti su naujomis metodikomis.
  •  Ačiū  RIMANTAI, VIRGINIJAI, SILVIJAI!

Kaip galima pasiekti tokių puikių įvertinimų, padėkų? Kodėl gimnazijos bendruomenė džiūgauja? Todėl, kad buvo daug ir įdomios veiklos:

•  Anketinės apklausos būdu įvertinti mūsų gimnazijoje patiriami sunkumai,
  •  Apmokyta 15  įstaigos lyderių dirbti pagal forumo teatro metodus,
  •  Gimnazistai pamatė du interaktyvius spektaklius;
  •  Vyko įdomios pratybos, diskusijos.

Gyvenimas „Versmėje“ suaktyvėjo: mokiniai susibičiuliavo, atrado vieni kitus, mokytojai pažino geriau savo mokinius. Tikimės, kad mes paaugome ir augsime ateityje, kad mikroklimatas mūsų gimnazijoje pagerės. Dėkojame projekto rėmėjams Lietuvos Kultūros tarybai, Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijai, Viešajai įstaigai „Menų ir mokymo namai“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė