Spalio 5-oji  - Tarptautinė mokytojų diena. Šią dieną visas dėmesys skiriamas tiems žmonėms, kurie mus, mokinius,  veda mokslo, žinių, gerumo ir meilės keliu. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje Mokytojų dienos šventę tradiciškai organizuoja mokyklos vyriausieji – abiturientai.

Šiemet dvyliktokai visą mokyklos bendruomenę nukėlė į tekančios saulės šalį – Japoniją. Gimnazija buvo papuošta sakuromis, po mokyklą zujo geišos ir samurajai. Šventinę nuotaiką taip pat kūrė ir tradicinė japonų muzika. Ankstų rytą pasveikinę į gimnaziją atėjusius mokytojus abiturientai nuskubėjo  vesti pirmųjų pamokų apie Japoniją.  Pertraukų metu valgykloje mokytojai buvo  vaišinami tradiciniu rytų šalių maistu. Gimnazijoje tikrai tvyrojo pakili nuotaika. Po pamokų aktų salėje laukė šventinis vaidinimas mokytojams. Nors moksleivių pasirodymas buvo visai trumputis, mokytojų veiduose nušvito plačios ir gražios šypsenos. Mes, abiturientai, džiaugėmės galėję pradžiuginti tuos Žmones, kurie nepailsdami moko mus mylėti, saugoti vieni kitus ir eiti į gyvenimą aukštai iškelta galva.  Dėkojame Jums, mieli mokytojai, už begalinę kantrybę, už pagalbą, kai suklumpame, už kiekvieną padrąsinantį žodį, meilės ir rūpesčio kupinus žvilgsnius, atvertą širdį bei visus dvasinius lobius, kuriais dalinatės su mumis. Jei ne Jūs, šia žeme nevaikščiotų tiek nuostabių žmonių.

    „Versmės“ gimnazijos jaunoji žurnalistė Rimantė Jagelavičiūtė,

    nuotraukų autorė Dovilė Sadauskienė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise