Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Ji tokia ir buvo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje. Abiturientų dėka visa gimnazijos bendruomenė turėjo galimybę mėgautis Meksikos gamta, ragauti aštroką pikantišką maistą, grožėtis spalvingais audiniais su ryškiais geometriniais raštais, jausmingai šokti ir dainuoti su muzikantais, pasipuošusiais sombrerais. Šaunuoliai ketvirtokai, sukūrę puikią šventinę nuotaiką!

„Labai gera viktorina!“ - džiūgavo lietuvių kalbos mokytoja Augutė Liutkevičienė.

„Pats negirdėjau, bet jau žinau, kad gimnazijoje X ir Y – tai aš ir Vygintė“, - vieną iš klausimų viktorinoje pakomentavo Henrikas Vaišvila.

„Per pertrauką norėjau ištaisyti mokinio darbą – negalėjau. Toks šurmulys koridoriuose, tokia muzika, tokia nuotaika, kad visas pertraukas praleidau šokdama!“ – šypsojosi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė.

„Ketvirtadienį praleidau puikiai! Ne metodinė diena, o tikra šventė! Rytinis pasisveikinimas, pertraukos Meksikoje, pertraukėlė prie meksikiečių stalo – labai gražu!“ – šventės akcentus fotografuodama džiaugėsi fizikos mokytoja Vida Minkevičienė.

„Abiturientai išradingi, energingi, veiklūs! Linksmos pertraukos, šmaikštus meksikietiškas serialas, nuoširdūs mokinių žodžiai... Labai graži šventė!“ – džiaugėsi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Griščenkienė.

„Mokytojų diena buvo nuostabi! Meksikietiškų dainų ritmai skambėjo visą dieną. Smagu, kad mokytojų diena paminėta ne tik su gėlėmis, šokoladu, bet ir su dainomis, šokiais po šilta Meksikos saule. Kaip reikės nudžiuginti mokytojus ateinančiais metais?“ – planavo trečiokė Viltė Liutkevičiūtė.

Reikia pasakyti, kad gerų emocijų netrūko ir po pamokų. Gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas dėkojo visiems mokytojams, pasveikino dirbusius 25, 30, 35, 40 metų. Informacinių technologijų mokytoja Nijolė Kriščiūnienė pristatė filmą apie gimnaziją, priminė susirinkusiems, kaip turiningai gimnazijos bendruomenė gyveno 30 metų ir padrąsino kurti prasmingą ateitį. Gimnazijos darbuotojai pasveikino Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos direktorių Egidijų Kontrimą, kuris gimnazijai vadovauja trisdešimt metų. „Daug tai ar mažai?“ – klausė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė, - „5100 rytų gimnazijos direktorius pirmas įžengė į gimnaziją, kad pasitiktų kitus. 2236 abiturientams paspaudė ranką ir pašnibždėjo išskirtinį palinkėjimą. 75 kartus džiūgavo brandos egzaminuose gautais šimtukais“. „Daug širdies atiduota. Labai daug!“ - konstatavo mokytojai, tapę aktoriais filme „Qualis rex, talis grex“.

Kiekviena diena gimnazijoje yra ypatinga, o spalio 5-oji – kasmet nepakartojama. Mokytojai šypsojosi, dėkojo abiturientams, direktoriui Egidijui Kontrimui, direktoriaus pavaduotojai Aurelijai Griščenkienei, virtuvės darbuotojoms, plojo verslininkui R.Karteniui ir ūkininkui R.Ramaneckui, praturtinusiems gražią šventę.

Jaunieji žurnalistai