Gruodžio 19 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje tvyrojo šventinė nuotaika. Nuo pat ankstaus ryto snieguolėmis persirengusios mokinių tarybos merginos ir gimnazijos direktorius prie durų sutiko įeinančiuosius ir sveikino su artėjančiomis šventėmis. Šiandien gimnazijoje vyksta jau tradicija tampantis labdaros renginys „Kalėdinė alėja“.

Per pirmąsias dvi pertraukas valgykloje vyko kalėdinė mugė. Kai kurie gimnazistai trumpam tapo prekybininkais ir pardavinėjo s skanėstus, o kiti, pirkėjai, juos noriai pirko ir vaišinosi. Skanėstų gausa galėjo patenkinti išrankiausią pirkėją. Buvo daugybė pyragaičių, kalėdinių sausainukų ir kitokių kepinių kepinėlių. Fojė, prie chemijos kabineto, įsikūrė rankdarbių pardavėjai. Galėjai nusipirkti šv. Kalėdoms visko, ko širdis geidžia: akį malonino skoningi mokytojos V. Vaišvilienės kalėdiniai atvirukai, mokytoja Vainiūnienė į mugę atnešė originalių eglutės papuošalų, vaikinai (trečiokai) siūlė pirkti dekoratyvius magnetukus, kurie papuoš namus, pats gimnazijos direktorius stojo prie prekystalio ir pardavinėjo gražius medinius angeliukus, merginos (pirmokės) pardavinėjo keramikinius savo darbo magnetukus. Per likusias pertraukas mokyklos fojė skambėjo šventiška muzika, mokiniai vaidino, dainavo, visi pritarė 2c klasei, kuri užtraukė „Palinkėkit gerų Kalėdų“ , maloniai nuskamėjo 4e „Tele bim bam Kalėdos“. Šventinę nuotaiką kūrė visos pasirodžiusios klasės. Visur sklandė artėjančių švenčių dvasia. Pasibaigus mugei buvo paaukota 960 Lt, kurie bus skirti mūsų gimnazijos mokiniams paremti. Tegu visiems šv. Kalėdos būna malonios.