2015 metų balandžio 16 dieną gimnazijos direktoriaus įsakymu Nr.4V-114 patvirtinta individualaus ugdymo plano forma. Kviečiu susipažinti čia word logo. Klasių auklėtojai išdalins individualius ugdymo planus mokiniams balandžio 20-21 dienomis. Užpildyti dokumentą reikės iki gegužės 6 dienos.

Didžiausia naujiena – integruotas gamtos mokslų kursas anglų kalba. Šis dalykas turėtų sudominti būsimus humanitarus (svajojančius studijuoti kalbas). Žinoma, rinktis integruotą gamtos mokslų kursą rekomenduojama ir mokiniams, svajojantiems apie socialinių mokslų studijas. Nors integruotas gamtos mokslų kursas gali būti įdomus planuojantiems studijuoti mediciną, pasirinkti jo nerekomenduojama. Juk būsimas gydytojas, veterinaras ar biochemikas privalo laikyti biologijos egzaminą.

Informuoju, kad pasiūlyta daugiau modulių: „Debatai“ (užsienio kalba), „Įrodymo metodai. Sekos“ (matematika), „Biotechnologijos“, „Biochemija“ (gamtos mokslai). Planuojantys pasirinkti modulius turi pasitarti su dalykų mokytojais. Mokytojai suteiks daugiau informacijos apie konkretaus modulio tikslus, uždavinius, temas ir kt.

Renkantis dalykus, labai svarbu, kokią studijų kryptį planuojama pasirinkti. Gimnazijoje savęs pažinimo ir dalykų, studijų pasirinkimo klausimais konsultuoja psichologė Rūta Baleišienė, karjeros konsultantė Violeta Žigutienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė.

Kviečiu atsakingai planuoti savo karjerą!